Početna > Vesti>

Upoznajte kineski jezik i kulturu!
Upis na kurseve kineskog jezika u Konfucijevom institutu od 3.2. do 18.2.2015.

Konfucijev institut Univerziteta u Novom Sadu, sa sedištem na Filozofskom fakultetu, sa velikim zadovoljstvom obaveštava sve zainteresovane da će od 19. februra 2014. godine na Filozofskom fakultetu početi fakultativni kursevi kineskog jezika od A1 do B2 nivoa, odnosno kurs kineskog poslovnog jezika, kao i promotivni kursevi kineskih kulturnih aktivnosti kao što su: umetnost rezanja papira, kultura kineskog čaja, kineska kaligrafija, kinesko tradicionalno slikarstvo, umetnost kineskih čvorova i tai chi.

Kurseve će držati profesori koji su izvorni govornici kineskog jezika. Na kurseve se može prijaviti slanjem popunjenog obrasca prijave na adresu konfucijev.institut@ff.uns.ac.rs od 3.2. do 18.2.2015.

Obrazac prijave možete preuzeti ovde. Cenovnik kurseva i njihovo trajanje, kao i spisak promotivnih kulturnih aktivnosti možete pogledati ovde. Raspored održavanja časova možete pogledati ovde.

Za sve dodatne informacije pišite nam na konfucijev.institut@ff.uns.ac.rs